Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Remont remizy OSP Stręboborzyce

Po raz pierwszy od kilkunastu lat gmina nasz nie otrzymała dofinansowanie z Małopolskiego Programu „Małopolskie OSP” .

W związku z tym prace remontowe  na  obiekcie OSP Stręgoborzyce realizowane były ze środków własnych gminy i z udziałem środków OSP.

            Po procedurze zapytania ofertowego w dniu 1.09.2022 r. podpisano umowę z firmą Mistar Budownictwo ze Zgłobic na realizację zadania „Prace budowlano-remontowe wewnętrzne w budynku remizy strażackiej OSP Stręgoborzyce”.  Zakres prac obejmował : roboty rozbiórkowe i demontażowe, instalacje: elektryczne, centralnego ogrzewania, wentylacyjne, wykończeniowe, okładzinowe i malarskie. Z tytułu wykonania umowy Wykonawca otrzymał wynagrodzenie w wysokości: 127 800 zł. Termin realizacji: 2 miesiące od daty zawarcia umowy.

            W trakcie realizacji remontu wykonane zostały dodatkowe prace w pomieszczeniach sanitarnych budynku OSP (demontaż umywalek, pisuaru, zakup i montaż 2 szt. umywalek, baterii, pisuaru, wymiana podejść wod.-kan.) na kwotę 13 200 zł. budżetu gminy.