Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kolejny etap kanalizacji realizowany

Po przeprowadzony postępowaniu przetargowym w dniu 10.05.2022 r. gmina  podpisała umowę z  Firmą Inżynieryjną SYSTEMBUD z Ostrowa na realizację zadania „Budowa sieci kanalizacji grawitacyjno-tłocznej  w m. Pobiednik Mały, Pobiednik Wielki, Koźlica, Zofipole, Igołomia – w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Zakres robót budowlanych obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej  z rur PCV o długości 49 m (średnica D315 mm,  D200 mm), budowę kanalizacji tłocznej z rur PCV o długości 3 626 m (średnica  D 160mm, D 125 mm), budowę trzech sieciowych przepompowni ścieków, budowę kompletnej stacji zlewczej ścieków dowożonych, likwidację istniejącej oczyszczalni ścieków BIOBLOK w Igołomi. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy wynosi 3 566 877,00 zł. Termin zakończenia robót: 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.