Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zawieszony odczyt wodomierzy

Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce informuje, że w związku   z pogarszającą się sytuacją epidemiczną ponownie od dnia 01.04.2021 do odwołania zawieszony zostaje  tradycyjny odczyt wodomierzy.

W związku z powyższy w czasie najbliższych okresów rozliczeniowych nasi klienci w skrzynkach pocztowych znajdą faktury za zużytą wodę, których wysokość ustalona będzie na podstawie szacunku sporządzonego  w oparciu  o dotychczasowe ilości zużywanej wody.

             W przypadku stwierdzenia znaczących rozbieżności pomiędzy odczytem szacunkowym a rzeczywistym istnieje możliwość wystawienia faktury korygującej, warunkiem jest  zgłoszenie takiego zapotrzebowania w miesiącu wystawienia faktury, z tej możliwości prosimy korzystać w sytuacjach uzasadnionych ponieważ faktyczne rozliczenie za zużytą wodę nastąpi w trakcie najbliższego odczytu prowadzonego z natury.

Prosimy o terminowe regulowanie należności.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z biurem wodociągów

tel. 12 287 44 15

e-mail. wodociagi.igwa@op.pl