Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Gminnym Centrum Edukacji w Igołomi

Rozpoczęcie realizacji tej inwestycji uwarunkowane było otrzymaniem dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, o które to środki gmina zabiegała od początku 2015 r. 

Pozytywna odpowiedź z ministerstwa dotarła w miesiącu czerwcu kiedy to poinformowano gminę, że dofinansowanie wyniesie 50% kosztów kwalifikowanych. 

Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje: 
- budowę boiska wielofunkcyjnego (boisko do piłki ręcznej, dwa boiska do koszykówki, boisko do tenisa, boisko do siatkówki) w ogrodzeniu o powierzchni 1143m2 o nawierzchni syntetycznej
- budowa czterotorowej bieżni 60m ze skocznią w dal
- siłownia zewnętrzna: wyciąg górny pylon wyciskanie siedząc - 1 szt., biegacz pylon orbitek - 1 szt., drabinka pylon podciąg nóg - 1 szt., ławka pylon prostownik pleców - 1 szt., wioślarz pylon prasa nożna - szt., prasa nożna dwustronna - 1 szt. 
- budowa ciągów pieszych z kostki brukowej

Po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym, umowę na wykonanie zadania podpisano z firmą: "PROBUD" Zakład Usług Budowlano-Projektowych Spółdzielnia Rzemieślnicza w Proszowicach. Termin realizacji zadania: 30.04.2016 r. Wartość umowy: 493 902,24 zł.