Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Igołomi

Od 2008r. Gmina co roku korzysta ze środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Kolejnym obiektem, który Gmina zgłosiła w roku 2012 jest budynek Ośrodka Zdrowia w Igołomi.

Wykonawcą zadania wybranym w drodze postępowania przetargowego była Firma Budowlana J&S Kurek Janusz- Kazimierza Wielka. Umowa z wykonawcą Nr 272.6.2012 została podpisana 18.07.2012r. Koszt termomodernizacji to 171.197,92 brutto. W ramach inwestycji docieplono 1000m2 ścian i stropu budynku, docieplenie ścian fundamentowych, wymiana elementów ślusarskich i stalowych, ponadto została wykonana opaska wokół budynku oraz wykonany został remont cząstkowy dachu i wymiana ofasowania i orynnowania budynku. Roboty zostały wykonane i odebrane w listopadzie 2012r. Na inwestycje pozyskano preferencyjna pożyczkę (częściowo umarzalną) w wysokości 140 tys. zł.