Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Modernizacja samorządowego przedszkola w Wawrzeńczycach

31 sierpnia  2016 r. nastąpiło uroczyste oddanie do użytkowania pomieszczeń przedszkola po modernizacji  połączone z Inauguracją Roku Przedszkolnego 2016/2017. 

Nie wykorzystywane dotychczas zaplecze kuchenno-magazynowe zdecydowano przeznaczyć na  nowe miejsca dla przedszkolaków. Prace remontowe obejmowały: przebudowę i rozbudowę pomieszczeń wraz z przebudową instalacji wewnętrznych: wodno - kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i elektrycznej. Dzięki wykonanym pracom powierzchnia użytkowa dla dzieci wzrosła o 80 m2 co pozwoliło uruchomić kolejny czwarty oddział przedszkola dla 25 dzieci. Aktualnie przedszkole w Wawrzeńczycach zapewnia wszystkim chętnym dzieciom i rodzicom miejsce w przedszkolu i dysponuje jeszcze miejscami wolnymi. Całkowity koszt remontu wraz wyposażeniem wyniósł ponad 420 tys. w całości finansowany z budżetu gminy. Wykonawcą była Firma Handlowo-Usługowa "EL-BUD" z Borzęcina.