Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ogłoszenie w sprawie obowiązku złożenia oświadczenia w projekcie „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

Wszystkim osobom, które otrzymały laptopy w ramach projektu przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia dotyczącego trwałości projektu. Oświadczenia można złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce lub wysłać pocztą tradycyjną.

Zgodnie z § 5 umowy nieodpłatnego przekazania sprzętu komputerowego Obdarowany przyjmuje na siebie obowiązek poddania się procedurze monitorowania utrzymania efektów projektu prowadzonej przez Gminę Igołomia-Wawrzeńczyce w ramach realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich rozwoju cyfrowym - Granty PPGR” przez okres 2 lat od daty zakończenia projektu grantowego liczonego od dnia zaakceptowania przez Operatora końcowego rozliczenia Projektu grantowego.

Wzór oświadczenia został Państwu przekazany wraz z umową darowizny (załącznik nr 3 do umowy). Dodatkowo oświadczenie załączono do niniejszego ogłoszenia.

W razie pytań, proszę o kontakt: Sandra Długajczyk – Inspektor ds. funduszy pomocowych, tel.: 12 287 40 03 wew. 102, e-mail: fundusze@igwa.pl                                                

                        (-) Henryk Jończyk

z-ca Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce