Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Małopolski Regionalny Program Operacyjny

"Rozbudowa Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi o przedszkole, sale dydaktyczne dla szkoły podstawowej oraz salę gimnastyczną wraz z infrastrukturą" - etap II i III- po przetargu wybrano: 

Zakład Remontowo-Budowlany Marian Sikora 
os. Niwa 103a 34-400 Nowy Targ 
Cena ofertowa przedmiotu zamówienia, objętego postępowaniem przetargowym wynosi: 1.849.805,94 zł (brutto), słownie: jeden milion osiemset czterdzieści dziewięć tysięcy osiemset pięć złotych 94/100 (brutto). Po podniesieniu podatku VAT do stawki 23% inwestycja będzie droższa o ok. 12.000 zł. Inwestycja rozpoczęła się z opóźnieniem ponieważ, inny wykonawca (DROGOP-2) odwołał się od naszej decyzji do Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie. Rozprawa w KIO miała miejsce pod koniec sierpnia 2010r. Jednak decyzja nasza została utrzymana i od września 2010 wykonawca rozpoczął budowę. Planowane zakończenie inwestycji to październik 2011r., a uruchomienie nowego przedszkola planowane jest na dzień 2 styczeń 2012r. W ramach inwestycji wybudowane ma być budynek o pow. użytkowej ok. 300 m2. W budynku będą 3 sale dydaktyczne, łazienki dla każdego oddziału. Łazienki dla personelu i rodziców, holl z szatnią, zaplecze socjalne dla woźnych, pokój nauczycielski, pokój dyrektora oraz zaplecze kuchenne dla wydawanych posiłków. Obecnie wykonawca jest na etapie wykańczania pomieszczeń (flizowanie łazienek i kuchni, montaż wykończenia podłóg i malowanie) W miesiącu kwiecień i maj będą wykonywane remonty dróg dojazdowych oraz budowa chodnika do przedszkola.